Anna Wyszkowska - była zawodniczka JKS Tornado oraz Hubertus Biały Bór, prezes oraz założycielka KJ Koński Gaj Tanowo, doświadczona zawodniczka konkurencji ujeżdżenia- srebro Mistrzostw Polski Młodych Koni, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Szkół Wyższych, złota medalistka Mistrzostw Okręgu Zahodniopomorskiego, wiele startów w zawodach ogólnopolskich i regionalnych w skokach i ujeżdżeniu.

Były koniuszy Stada Ogierów w Białym Borze, jeździec zakładów treningowych klaczy i ogierów ( z próbą terenową)- czołowe lokaty jeżdżonych koni w zakładach treningowych .Duże doświadczenie w pracy z młodymi końmi oraz w treningu jeźdźców.

Prowadzi od 2011 Zachodniopomorską Kadrę Juniorów Młodszych,  trenuje dzieci i młodzież od sezonu 2009.Zawodnicy zdobyli złote,srebrne i brązowe medale Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiegow ujeżdżeniu i skokach, srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w ujeżdżeniu , startują w zawodach ogólnopolskich i  zdobywają czołowe lokaty. Aktualnie przygotowuje się po rocznej przerwie do startów w sezonie 2012.

Agnieszka Baranowska-senior

Milena Sroka-senior

Urszula Krzewicka- Junior młodszy

Maria Chachuła - młodzik- wiek 11 lat , znak zodiaku-Wodnik, od najmłodszych lat interesuje się końmi , regularnie jeździ od siódmego roku życia w KJ-Koński Gaj Tanowo .Od trzech miesięcy jeździ sportowo uczestnicząc po raz pierwszy w zawodach LL Osów 28.04.2012 , Brzózki 6.05.2012.Dnia 12.05.2012 zdała egzamin na brązową odznakę PZJ. Jej ulubionym koniem jest klacz Idylla .
Interesuje się jeszcze grą na gitarze akustycznej oraz tańcem nowoczesnym.

Natalia Świtkiewicz-młody jeździec

Bianca Blumel- junior młodszy

Alicja Sadownik-junior młodszy

Katarzyna Turkot- junior

Marysia Bołąkowska- młodzik

Maja Majewska-junior młodszy

Maja Przygodzka-junior młodszy

Natasza Miłoszewska- junior młodszy

Nadrzędna kategoria: Treść strony
Kategoria: Nieprzypisane
facebook_page_plugin